Registreeri jooksule

Teatejooksul osalemiseks palume õpetajal või treeneril täita registreerimisleht ning saata see oma jooksu toimumiskoha korraldajale e-postiga.

Head lapsed ja noored, kes soovite Teatejooksule tulla – rääkige oma soovist õpetajale ja paluge tal oma võistkond registreerida. Kui panete meeskonna kokku iseseisvalt koos sõpradega, kes ei käi ühes klassis või trennis, võite saata registreerimislehe otse korraldajale.

Registreerimise tähtaeg on 24.04.2017 Palume kindlasti registreerida selleks ajaks, sest ainult nii saame paremini Teatejooksu korraldada ning ühtlasi tagada, et kõik soovijad kindlasti osaleda saavad!

Registreerimislehe leiate siit

Korraldajad on:

Korraldaja Kontaktisik E-mail Telefon
Elva Marek Pihlak 5295564
Haapsalu Teele Jurtom 51971334
Jõgeva Rainer Võsaste 53427757
Keila Jaanus Väljamäe 5286993
Kohtla-Järve Kadre Maalma 53304116
Kuressaare Kalev Kütt 5065161
Kärdla Anton Kaljula 5055129
Muhu saar Kalev Kütt 5065161
Narva Olga Bortsova 3599090
Otepää Miia Pallase 5076285
Paide Piret Maaring 53333067
Peetri Margus Merivälja 5232116
Põlva Ingrid Muuga 5175848
Pärnu Margit Suhhostavets 5065384
Rakvere Jaak Vettik 5283122
Rapla Erik Horn 5266376
Sillamäe Margarita Bezko 56677704
Tallinn Liisa Roos 5180769
Tartu Anni Niidumaa 53036093
Toila Maarika Raja 55683435
Tõrva Tiina Neumann 56640993
Valga Rein Leppik 5234974
Viimsi Ott Kask 5146995
Viljandi Ants Kuusik 5285073
Võru Tarmo Mõttus 5155901

Suurtoetajad:

Toetajad:

Täname: